AstroPay Kart

  • AstroPay ön ödemeli kartlar içerisinde en popüler E-Pin kartlarından biridir. Özellikle internet alışverişlerinin doruğa çıktığı günümüzde, güvenlik sorunları da olağan hal almıştır. Bu kartta, kesinlikle kişisel bilgileriniz yer almaz. Dolayısıyla güvenlik sorunu da oluşmaz. Çünkü kartın üzerinde yer alan bilgiler sadece Kart Numarası, Kart Son Kullanma Tarihi ve Güvenlik Kodu Olan CVV yer alır. Kart üzerinde yer alan kart numarasında almış olduğunuz dolar tutarı gizlidir.

AstroPay Nasıl Alınır ?

  • 1AstroPay.Com sitemize girerek talep ettiğiniz miktarı belirleyerek canlı destek hattımız üzerinden, müşteri temsilcilerimize tutarı belirtmeniz yeterlidir. İstediğiniz miktara denk gelen ücreti banka hesap numaralarımıza Havale/EFT yaptıktan kısa süren bir kontrol işleminden sonra kartınızın E-Pin kodu dilerseniz cep telefonunuza kısa mesaj olarak dilerseniz de direkt müşteri temsilcimizden sohbet üzerinden talep edebilirsiniz.

AstroPay Nasıl kullanılır ?

  • Sitemizden aldığınız AstroPay kartı alışveriş yapmak istediğiniz sitede ki ödeme bölümünde AstroPay ile ödeme kısmına girmeniz halinde saniyeler içinde hesabınıza kodlara denk gelen meblağ geçmektedir. Böylece hiçbir kredi kartı ve kişisel bilginizi vermeden alışverişinizi tamamlamış olursunuz.

AstroPay Ne Kadar Güvenli ?

  • Size ait hiçbir bilgi bulundurmayan bir kart olduğu için bilgileriniz sanal ortama asla aktarılmaz. Tek dikkat etmeniz gereken kartı alacağınız sitenin resmi satıcı sitesi olmasıdır.

AstroPay'da Neden Fiyatlar Değişken ?

  • AstroPay, dolar kuru üzerinden işlem yapmaktadır. Her işlem için komisyon alınmaktadır. “Dolar kuru ve sitelerin şirket politikalarına göre alınan komisyon sürekli değişmektedir.” Burada en dikkat edilmesi gereken konu düşük komisyonlu ama resmi yetkili satış firmalarından AstroPay kartı almaktır. Daha ucuz AstroPay satan ama güvenilir olmayan sitelerden alınan kartların daha önceden kullanılmış olma ihtimali vardır. Veya ücretini gönderseniz bile kart numaraları size gönderilmeye bilir. O yüzden çalışacağınız firmaların kesinlikle referansı yüksek ve yetkili satış firmaları olmasına dikkat ediniz.

AstroPay Bozdurma İşlemleri

  • Buraya kadar nasıl alınıp, nasıl kullanıldığını anlattık. Peki diyelim ki almak değil satmak istiyorsunuz. Elinizde ihtiyacınız olmayan kart var. Veya nakit ihtiyacınızdan dolayı elinizde ki kart veya kartları nakit tutara çevirmek istiyorsunuz. Yani AstroPay bozum işlemi yapmak istiyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken sitemize girerek müşteri temsilcimizden bozdurmak istediğiniz miktarı belirtmeniz. Yüksek dolar kuru üzerinden AstroPay bozum işlemi için verdiğiniz kod kontrol edildikten birkaç dakika içinde kodun miktarı Türk Lirası cinsinden kişisel banka hesabınıza Havele/EFT yapılmaktadır.