AstroPay Fiyarları Nasıl Değişir ?

  • AstroPay satın al kategorisinden kart fiyatlarına sahip olabilirsiniz. İnsanlar AstroPay kartların kimi zaman değiştiğini belirtir. Bu değişimin de nedenini merak eder. AstroPay kar Dolar ile orantılı bir değişim içerisindedir. Bu nedenle de uzun vadeli bir şekilde AstroPay 'ın net fiyatlarını belirtmek söz konusu değildir. AstroPay kart fiyatları Dolar değişimlerini takip eder. Dolar’ ın yükselişe geçtiği her durumda AstroPay değeri de artar. Ancak Dolar’ ın düşüş yaşaması ile de tekrar kart fiyatlarında bir düşme söz konusu olur.

AstroPay Bozdurma İşlemleri

  • AstroPay ön ödemeli kartın içinde kalan tutarın müşteri tarafından istenmesi durumunda güncel kur değerine bağlı olarak bozumu ve müşteriye aktarılması mümkündür. AstroPay bozdurma işlemi öncesinde kartın içinde ki tutar hesaplanır, güncel kura göre çevrimi gerçekleştirilir. Kullanıcının belirttiği ve bizimle anlaşmalı bankalar bölümünde yer alan bankalarımıza göre müşterinin banka hesap numarasına Havale / EFT işlemi kısa süre içinde gerçekleştirilir. AstroPay bozdurma işlemini yukarıda güvenlik başlığı altında bilgilendirilmiştir.

AstroPay Fiyat Değişimi

  • İnsanlar AstroPay fiyatları değişimlerinin nedenlerini merak eder. Çünkü kimi zaman AstroPay kartların fiyatları değişiklik gösterir. Bu değişikliğin en önemli sebebi AstroPay kartlarının Dolar endeksli olmasıdır. Para piyasalarındaki hareketlilik Dolar’daki artışa neden olduğu zaman bu AstroPay kartlara da yansır. Dolar’ daki artış sonucunda artan AstroPay kart fiyatları, aynı şekilde Dolar değerinin düşmesi ile de azalma içerisine girer.