ASTROPAY NEDİR ?

AstroPay Kart Online Alışveriş Ve Uygulama Platformlarında Kullanılan Bir Ödeme Yöntemidir.

AstroPay (Paykasa, Paykwik, AstroPay, OtoPay) ön ödemeli kartlar içinde en popüler kartlardan biridir. Özellikle internet alışverişlerinin doruğa çıktığı günümüzde, güvenlik sorunu da doruğa çıkmıştır. Bu kartta kişisel bilgileriniz yer almaz. Dolayısıyla güvenlik sorunu da oluşmaz. Çünkü kartın üzerinde yazan sadece pin numaralarıdır. Bu pin numaraları kartın kaç dolara denk geldiğini belirtir ve o meblağ kadar alışveriş yapabilirsiniz.

AstroPay Nasıl Alınır ?

Sitemize girerek talep ettiğiniz miktarı müşteri temsilcilerimize iletmeniz yeterlidir. İstediğiniz miktara denk gelen ücreti banka hesap numaralarımıza yatırdıktan sonra kısa süren bir kontrol işleminden sonra kartınızın pin kodları cep telefonunuza kısa mesaj olarak gelmektedir.

AstroPay Nasıl kullanılır?

Sitemizden aldığınız kodları alışveriş yapmak istediğiniz sitede ki ödeme bölümünde astropay ile ödeme kısmına girmeniz halinde saniyeler içinde hesabınıza kodlara denk gelen meblağ geçmektedir. Böylece hiçbir kredi kartı  bilginizi vermeden alışverişinizi tamamlamış olursunuz.

AstroPay Güvenli Mi ?

Size ait hiçbir bilgi bulundurmayan bir kart olduğu için bilgileriniz sanal ortama asla aktarılmaz. Tek dikkat etmeniz gereken kartı alacağınız sitenin resmi satıcı sitesi olmasıdır.

AstroPay'da Neden Fiyatlar Değişken ?

Astropay dolar kuru ile işlem yapmaktadır. Her işlem için komisyon alınmaktadır. Sürekli değişene dolar kuru ve sitelerin şirket politikalarına göre alınan komisyon sürekli değişmektedir. Burada en dikkat edilmesi gereken konu düşük komisyonlu ama yetkili satış firmalarından kartı almaktır. Daha ucuz astropay veren ama güvenilir olmayan sitelerden alınan kartların daha önceden kullanılmış olma ihtimali vardır. Veya ücretini gönderseniz bile kart numaraları size gönderilmeye bilir. O yüzden çalışacağınız firmaların kesinlikle referansı yüksek ve yetkili satış firmaları olmasına dikkat ediniz.

Astropay Bozdurma

Buraya kadar nasıl alınıp nasıl kullanıldığını anlattık. Peki diyelim almak değil satmak istiyorsunuz. Elinizde ihtiyacınız olmayan kart var. Veya nakit ihtiyacınızdan dolayı elinizde ki kart veya kartları nakite çevirmek istiyorsunuz. Bu durumda yapmanız gereken sitemize girerek müşteri temsilcimizden bozdurmak istediğiniz miktarı belirtmeniz. Yüksek kurdan astropay bozum işlemi için verdiğiniz kod kontrol edikten sonra birkaç dakika içinde kodun miktarı Türk Lirası cinsinden hesabınıza havale edilmektedir.

Astropay İçin Kabul Ettiğimiz Ödeme Yöntemleri

Astropay dolar kuru ile işlem gördüğü için almak istediğiniz karta denk gelen TL miktarını banka hesaplarımızdan herhangi birine yatırıp bize  bilgisini geçtikten sonra işleminiz kontrol edilip kodlar cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilmektedir. Kredi kartı veya mobil ödeme kabul etmemekteyiz.

Netmar Pazarlama olarak prensibimiz  %100 müşteri memnuniyetidir. Bunu da sağlamanın yolu hızlı ve güvenli işlem yapmaktır. Bugüne kadar yaptığımız bütün işlemleri bu prensibe göre yaptık. Aldığımız geri bildirimlerden bunun ne kadar doğru olduğunu anlıyoruz. Müşterilerimize hizmet verirken müşteri memnuniyetini temin ettiğimiz oranda büyüyüp güçlü bir işletme olduk. Her türlü soru ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Footer Logo

1Paykasa, 1Paykwik, 1AstroPay ve 1OtoPay Ön Ödemeli Kart Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak, tüm dünyadaki bir çok internet sitesinde para yatırma yöntemi olarak kullanılan AstroPay Kartı yasal olarak satmaktadır.