AstroPay Güvenlik

NOT :  Makale tamamen bilgilendirme amaçlıdır, bu ödeme yöntemi şu an için KULLANILMAMAKTADIR.

Mobil Ödeme Nedir ?

Mobil ödeme güvenliği, hızlılığı ve kolaylığı ile eşsiz bir alışveriş deneyimi sunar. Mobil ödeme kullanarak telefon numaranızla, nakit veya kredi kartına ihtiyaç duymadan alışveriş gerçekleştirmenizi sağlar. Yemek siparişlerinde, akaryakıt ödemelerinde, İOS ve Android uygulama marketlerinden (App Store, Google Play Store), sosyal ağlara kadar her türlü üye iş yerinde kullanabilirsiniz. Her ödeme öncesi vereceğiniz onayla, tutar faturalı hatlarda faturaya, faturasız hatlar için TL bakiyesinden düşülür.

Mobil Ödeme Paykasa Nasıl Alınır ?

Teknoloji devleri sayesinde ( Google, Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, WhatsApp) internetin hayatımızdaki yeri daha fazla artmaktadır. Hayatımızdaki önemi bir o kadar artmakta ve maddi ve manevi olarak kötü bir hal almaktadır, kişisel bilgilerimiz ve kart bilgilerimiz internet dolandırıcıları tarafından açık hedef belirtmektedir. Günümüzde popüler olarak milyarlarca insan direkt internet sitesi üzerinden ve yahut internet bankacılığı üzerinden alışveriş gerçekleştirmektedir ve birçoğu dolandırılmakta ve bilgilerinin ifşa edilmesinden mustariptir. 1Paykasa ön ödemeli kart sistemleri olarak telekomünikasyon firmalarının yüksek komisyon tutarı yüzünden maalesef Netmar Pazarlama olarak bu hizmeti siz değerli müşterilerimize anlaşmazlıklar yüzünden sunamıyoruz. Hem paykasının Euro bazlı olması hem de bu firmaların komisyon tutarlarının fazla olması.. Sizler için yeni ödeme yöntemleri geliştirmeye devam ediyoruz.
Footer Logo

1Paykasa, 1Paykwik, 1AstroPay ve 1OtoPay Ön Ödemeli Kart Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak, tüm dünyadaki bir çok internet sitesinde para yatırma yöntemi olarak kullanılan AstroPay Kartı yasal olarak satmaktadır.