Paykasa Güvenlik

Paykasa Bozdurma Güvenlik

İnternet üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde genellikle kredi kartları (Visa, Maestro) kullanılmaktadır. Kullanıcıya ait bir çok kişisel bilgiyi barındıran kredi kartları günümüzde oldukça tehlikeli hal almıştır. İnternet dolandırıcıları sürekli olarak yeni avlarını gözlemlemektedir, gerek maddi gerekse manevi zararla verebilmektedir. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için sanal kartlar ve ön ödemeli kartlar piyasa sunulmuştur. Bunlardan birisi olan Paykasa ön ödemeli kart sistemidir.

Paykasa Bozdurma İşlemi

Paykasa ön ödemeli kartın içinde kalan tutarın müşteri tarafından istenmesi durumunda güncel kur değerine bağlı olarak bozumu ve müşteriye aktarılması mümkündür. Paykasa bozdurma işlemi öncesinde kartın içinde ki tutar hesaplanır, güncel kura göre çevrimi gerçekleştirilir. Kullanıcının belirttiği ve bizimle anlaşmalı bankalar bölümünde yer alan bankalarımıza göre müşterinin banka hesap numarasına Havale / EFT işlemi kısa süre içinde gerçekleştirilir. Paykasa bozdurma işlemini yukarıda güvenlik başlığı altında bilgilendirilmiştir.

Netmar Pazarlama güvencesi ile 1paykasa.com üzerinden yapacağınız bozdurma işlemi paykasa almak kadar basit ve hızlıdır.

NOT : Paykasa  kurları güncel kuruna ve vereceğiniz paykasa e-pin şifresinin miktarına göre değişiklik göstermektedir, güncel bilgilendirme için lütfen WhatsApp veya Canlı Destek üzerinden iletişime geçiniz.

Footer Logo

1Paykasa, 1Paykwik, 1AstroPay ve 1OtoPay Ön Ödemeli Kart Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak, tüm dünyadaki bir çok internet sitesinde para yatırma yöntemi olarak kullanılan AstroPay Kartı yasal olarak satmaktadır.