Paykasa Fiyatları

Paykasa kartı 1Paykasa üzerinden paykasa kart fiyatlarını inceleyerek müşteri temsilcinizden temin ederek internette hızlı, güvenilir ve en avantajlı şekilde yararlanabilirsiniz. İnternet kullanıcıları tarafından dünyanın her yerinde yaygın olarak kullanılan paykasa ön ödemeli kart sayesinde, online alışverişlerinizde, oyunlarda ve çeşitli platformlarda banka ve kredi kart bilgilerinizi paylaşmaya son.

Paykasa Kart Fiyatları Ön Ödemeli Kart

Paykasa kartlarınız Euro kuruna sahiptir ve TL (Türk Lirası) olarak ödemesi gerçekleşmektedir. Paykasa kart fiyatları güncel kur baz alınarak finans ekibimiz tarafından en ucuz şekilde belirlenmektedir. Paykasa ön ödemeli kartı siz değerli müşterilerimizin bütçe ve ihtiyaçları doğrultusunda 10 Euro Paykasa Karttan başlayıp 500 Euro’ya kadar stoklanmış paketler halinde sunmaktayız. Havale / EFT, Kartsız İşlem İle Havale yöntemleri ile en az 10 Euro, en fazla 500 Euro değerinde paykasa kartlarını temin ederek alışverişlerinizde, oyunlarınızda kullanabilirsiniz.
Footer Logo

1Paykasa, 1Paykwik, 1AstroPay ve 1OtoPay Ön Ödemeli Kart Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak, tüm dünyadaki bir çok internet sitesinde para yatırma yöntemi olarak kullanılan AstroPay Kartı yasal olarak satmaktadır.