PAYKASA NEDİR ?

Paykasa Kart Online Alışveriş Ve Uygulama Platformlarında Kullanılan Bir Ödeme Yöntemidir.

Paykasa, (Paykwik, Astropay, OtoPay) dünya üstündeki bir çok noktada geçerli olan ve ödeme kabul eden çevrimiçi alışveriş sitelerinde kullanabileceğiniz, basitçe ve süratli ödeme yapmanıza imkan sağlayan, şahsi bilgilerinizi diğer bireylerin bilmesini engel olan ön ödemeli kart olarak kabul edilen 16 haneli dijital pin numarasıdır. Genel anlamda Paykasa, İngiltere tabanlı olup e-ticaret yaparken yani çevrimiçi alışverişlerde kullanılabilen ön ödemeli sisteme dayalı karttır. Dünya üstünde alışveriş standartlarının değişmesi ile beraber çevrimiçi alışveriş ya da e-ticaret dünyasındaki alışkanlıklar da değişime uğramıştır. Kredi kartları gibi ön ödemeli kartlar da bundan sonra sanal dünyada kullanıcısı her gün çoğalan bir alış veriş sistemine dönmüştür. Öyle ki kredi kartlarının kullanılamadığı birtakım sistemlerde paykasa döneme girmekte ve alışverişe imkan sağlamaktadır. Bu ön  ödemeli kartı, çevrimiçi ve telefonda gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizlerde gereksiniminiz olan ekstra güvenliği sağlar. Hem de sanal ve tek kullanımlık bir kart olduğundan dolayı, ilk kullanımdan sonra geçerliliğini yitirir, böylelikle kaybolma ya da çalınma riski ortadan kalkar.

Paykasa Kart İle 3 Adım’da Ödeme Yapabilirsiniz

Almış olduğunuz 16 haneli kod ile aşağıda belirttiğimiz gibi kart numaranızı ödeme ekranında Paykasa‘yı seçerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kart satın almak için nakit ödeme yöntemini kullanabileceğiniz gibi Mobil Ödeme Paykasa  ve Kredi kartı ile ödeme  yöntemlerinden yararlanabilirsiniz . Bu firmaları bulmanız zaman alacaktır.

Paykasa Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Bu kart ile kişisel verilerimizin güvenliği sağlanıyor. Peki kartı alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor. İşte en önemli nokta budur. İlk önce satın aldığınız sitenin resmi satış firmasına ait olup olmadığını kontrol etmelisiniz. İkinci olarak firmanın referanslarına bakarak işinde ciddi bir firma olup olmadığına bakmalısınız.

Paykasa Kart Miktarları Nasıldır ?

Paykasa Kart, kart miktarları ile şöyledir; 10€ Paykasa, 15€ Paykasa, 20€ Paykasa, 50€ Paykasa, €100, €150, €200, €250 ve €500 ,1000€ Belirtilen bu miktarları iletişim bölümünden whatsapp numaralarımızdan veya Canlı Destek hattımızdan müşteri temsilcimizle irtibata geçerek paykasa satın alabilirsiniz. İyi Alışverişli Günler Dileriz..
Footer Logo

1Paykasa, 1Paykwik, 1AstroPay ve 1OtoPay Ön Ödemeli Kart Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak, tüm dünyadaki bir çok internet sitesinde para yatırma yöntemi olarak kullanılan AstroPay Kartı yasal olarak satmaktadır.